RU
23.07.2013, 15:35

Встигнути за три дні: Володимирську гірку готують до Хрещення

Встигнути за три дні: Володимирську гірку готують до ХрещенняВстигнути за три дні: Володимирську гірку готують до ХрещенняВстигнути за три дні: Володимирську гірку готують до ХрещенняВстигнути за три дні: Володимирську гірку готують до ХрещенняВстигнути за три дні: Володимирську гірку готують до ХрещенняВстигнути за три дні: Володимирську гірку готують до ХрещенняВстигнути за три дні: Володимирську гірку готують до ХрещенняВстигнути за три дні: Володимирську гірку готують до ХрещенняВстигнути за три дні: Володимирську гірку готують до ХрещенняВстигнути за три дні: Володимирську гірку готують до ХрещенняВстигнути за три дні: Володимирську гірку готують до ХрещенняВстигнути за три дні: Володимирську гірку готують до ХрещенняВстигнути за три дні: Володимирську гірку готують до Хрещення
З 26 по 28 липня в Києві відбудуться святкування з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі, в яких візьмуть участь президенти України, Росії, Молдови, Сербії, а також предстоятелі помісних церков. До приїзду гостей на Володимирській гірці проводяться останні роботи з благоустрою території, також до завершення підходить реконструкція сходів до пам'ятника Магдебурзького права і самої колони.

На Володимирській гірці, де в суботу планується провести урочистий молебень, йдуть останні приготування: робочі викладають газон і висаджують квіткові композиції. У парку встановлено нові ліхтарі, паркові лавки та урни для сміття, облаштовані доріжки, що з'єднують парк з Володимирським узвозом. Крім того, поруч із пам'ятником князю Володимиру йде монтаж тимчасових споруд, де розміщуватимуться офіційні особи.

До ювілею Хрещення завершується і реконструкція арки та сходів до пам'ятника Магдебурзькому праву і власне колони. Там завершуються монтажні роботи і обробка сходів, що з'єднують Володимирський узвіз та Набережне шосе. Фахівці закінчують озеленення прилеглих схилів. Триває реконструкція підземного пішохідного переходу, яка виходить на набережну Дніпра. Зараз там встановлено освітлення, відновлені і розписані стіни. Малюнок на них відтворює карту Києва Х-ХІІІ ст.

Проводяться й роботи по декоративній обробці підпірної стінки Набережного шосе. Арки, якими закінчується підземний перехід, прикрашають тематичними барельєфами.

До відкриття колони Магдебурзького права, яке заплановане на 28 липня, приурочені тематичні культурні заходи, киян та гостей міста очікують концерт і світломузичне шоу.

З питань придбання фотографій із цього та інших заходів для використання в ЗМІ звертайтеся до Відділ продажу ІА ЛІГАБізнесІнформ

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне