RU
29.04.2013, 13:53

Виставка тюльпанів у Києві: розпустилася лише половина квітів

Виставка тюльпанів у Києві: розпустилася лише половина квітівВиставка тюльпанів у Києві: розпустилася лише половина квітівВиставка тюльпанів у Києві: розпустилася лише половина квітівВиставка тюльпанів у Києві: розпустилася лише половина квітівВиставка тюльпанів у Києві: розпустилася лише половина квітівВиставка тюльпанів у Києві: розпустилася лише половина квітівВиставка тюльпанів у Києві: розпустилася лише половина квітівВиставка тюльпанів у Києві: розпустилася лише половина квітівВиставка тюльпанів у Києві: розпустилася лише половина квітівВиставка тюльпанів у Києві: розпустилася лише половина квітівВиставка тюльпанів у Києві: розпустилася лише половина квітівВиставка тюльпанів у Києві: розпустилася лише половина квітівВиставка тюльпанів у Києві: розпустилася лише половина квітів
На Співочому полі в Києві 27 квітня урочисто відкрилася виставка тюльпанів "Весняна феєрія", однак із 400 тисяч висаджених квітів поки розпустилася лише половина. За словами фахівців Київзеленбуду, композиції складені таким чином, щоб розквітати поступово і оновлюватися протягом всієї виставки.

Як повідомляє прес-служба КМДА, цього року киян та гостей столиці чекає цілий ряд квіткових виставок. На зміну "Весняної феєрії" буде представлена ​​виставка зелених автомобілів, потім будуть тематичні квіткові виставки до 1025-річчя хрещення Русі і до Дня Незалежності.

Нагадаємо, виставка тюльпанів триватиме до 12 травня, вхід з 9:00 до 21:00. Вартість вхідного квитка - 25 грн., для дітей до 7 років та пенсіонерів, інвалідів війни, учасників ліквідації на ЧАЕС, ветеранів ВВВ за наявності посвідчення - вхід безкоштовний.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне