RU
23.05.2013, 17:12

Великий зсув на Подолі в Києві зруйнував гаражі

Великий зсув на Подолі в Києві зруйнував гаражіВеликий зсув на Подолі в Києві зруйнував гаражіВеликий зсув на Подолі в Києві зруйнував гаражіВеликий зсув на Подолі в Києві зруйнував гаражіВеликий зсув на Подолі в Києві зруйнував гаражіВеликий зсув на Подолі в Києві зруйнував гаражі
У Шевченківському районі Києва - новий великий зсув. Він стався на вулиці Петрівській, де знаходиться гаражний кооператив. Всього в кооперативі числиться 120 гаражів, з них, як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, не менше чотирьох вже зруйновані через зсув.

У квітні на Подолі неподалік від вул. Петрівської вже відбувався зсув - грунт зрушився на Замковій горі, в декількох метрах від житлових будинків елітної Воздвиженки. Жителям будинків №№ 1, 3, 5 по вул. Воздвиженській влада запропонувала тимчасово переселитися в готельний комплекс Київміськбуду - до усунення загрози. Погодилися лише кілька людей.

Пізніше в столиці фахівці комунального підприємства СУПР визначили кілька десятків потенційно небезпечних місць, де можуть статися зсуви. Там планувалося проводити протизсувні роботи.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне