RU
23.03.2012, 16:31

У Києві заради проспекту засипають озеро

У Києві заради проспекту засипають озероУ Києві заради проспекту засипають озероУ Києві заради проспекту засипають озероУ Києві заради проспекту засипають озероУ Києві заради проспекту засипають озероУ Києві заради проспекту засипають озероУ Києві заради проспекту засипають озероУ Києві заради проспекту засипають озероУ Києві заради проспекту засипають озероУ Києві заради проспекту засипають озероУ Києві заради проспекту засипають озероУ Києві заради проспекту засипають озероУ Києві заради проспекту засипають озеро
На проспекті Григоренка (поблизу вулиці Здолбунівськоъ) з раннього ранку до пізнього вечора кипить робота: дорожні будівельники розширюють проїжджу частину проспекту. Під "забудову" потрапило розташоване в цьому районі озеро: його частину вже засипали. До речі, старанно - самоскид за самоскидом - його засипають не тільки з боку проспекту, але й з протилежного кінця.

У комунальній корпорації Київавтодор кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ в телефонному режимі підтвердили, що проспект Григоренка розширюють, незабаром роботи там закінчать. Подробиць розповідати не захотіли, як і коментувати будівництво у другої сторони озера. "Якщо хочете, пишіть офіційний запит, я вашого дзвінка не чекав і коментувати нічого не буду", - заявив, не назвавши себе представник прес-служби Київавтодору.

Як повідомив ЛІГАБізнесІнформ директор Київського еколого-культурного центру Володимир Борейко, через будівельні роботи на Харківському масиві, який знаходиться поруч з Позняками, раніше вже постраждало декілька озер: "Деякі засипали, деякі залишилися, але в них уже не живе ні качка, ні риба ".

За словами еколога, якщо біля другої сторони озера на Позняках побудують житловий будинок, водойма перетвориться на звичайний кар'єр. Фундамент при будівництві будинку закладається дуже глибоко, а оскільки грунт на Позняках - суцільний пісок, через будівництво може порушитися рівень підземних вод. В результаті озеро ризикує засохнути.

Нагадаємо, в парламенті зареєстрований злободенний законопроект про аквакультуру, покликаний навести порядок у сфері водного господарства України. В Асоціації рибалок заявляють, що в країні законодавчо необхідно ввести паспорти на всі ріки й озера, щоб чітко позначити прибережну територію, яка не підлягає ніяким господарським діям.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне