RU
22.03.2012, 11:09

У Києві за вирубку лісу розігнали будівельників

У Києві за вирубку лісу розігнали будівельників У Києві за вирубку лісу розігнали будівельників У Києві за вирубку лісу розігнали будівельників У Києві за вирубку лісу розігнали будівельників У Києві за вирубку лісу розігнали будівельників У Києві за вирубку лісу розігнали будівельників
Тридцять молодих людей із закритими обличчями в знак протесту проти вирубки сосен в Святошинському районі Києва вчора вдень зруйнували будівельну будку й підпалили димовою шашкою екскаватор. Як повідомляє Свідомо, частина працівників встигла втекти в ліс, а тих, хто не встиг, учасники розгрому поклали обличчям в землю. Нікого не били.

"Ми намагаємося захистити Київ від незаконної забудови та вирубки зелених насаджень. Дерева були знищені на території понад 0,2 га, яка знаходиться в приватній власності", - заявив один з учасників акції, який представився націоналістом.

Днями в цьому місці - в лісі на виїзді з Києва по житомирській трасі - було вирубано близько сорока старих сосен. Відповідний запит до Київради направив місцевий житель. Як з'ясувалося, цю територію ще в 2007 році викупив невідомий бізнесмен.

Фото - Свідомо
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне