RU
06.03.2014, 16:53

У Києві відновили міст закоханих

У Києві відновили міст закоханихУ Києві відновили міст закоханихУ Києві відновили міст закоханихУ Києві відновили міст закоханихУ Києві відновили міст закоханихУ Києві відновили міст закоханихУ Києві відновили міст закоханихУ Києві відновили міст закоханихУ Києві відновили міст закоханихУ Києві відновили міст закоханих
Міст закоханих, який проходить над Петровською алеєю в районі стадіону "Динамо" і з'єднує дві частини Маріїнського парку, відновлений і сьогодні відкритий для проходу. Ініціативу з проведення ремонтних робіт пішохідного моста взяла на себе міська громада міста Коломия.

На пам'ятній табличці, встановленій при вході на міст, зазначено: "Цей міст відновлено силами громади м. Коломия, як символічна данина поваги і вдячності киянам за їх неоціненну підтримку і жертовну допомогу у революційних подіях 2013-2014 рр.."

Нагадаємо, міст закоханих частково згорів наприкінці січня, в розпал протистоянь в центрі Києва. Близько трьох метрів дерев'яного настилу і частково конструкції моста були пошкоджені після того, як на міст викотилася палаюча покришка.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне