RU
06.05.2015, 15:23

У Києві проходить фотовиставка на підтримку самотніх пенсіонерів

У Києві проходить фотовиставка на підтримку самотніх пенсіонерівУ Києві проходить фотовиставка на підтримку самотніх пенсіонерівУ Києві проходить фотовиставка на підтримку самотніх пенсіонерівУ Києві проходить фотовиставка на підтримку самотніх пенсіонерівУ Києві проходить фотовиставка на підтримку самотніх пенсіонерівУ Києві проходить фотовиставка на підтримку самотніх пенсіонерівУ Києві проходить фотовиставка на підтримку самотніх пенсіонерівУ Києві проходить фотовиставка на підтримку самотніх пенсіонерівУ Києві проходить фотовиставка на підтримку самотніх пенсіонерівУ Києві проходить фотовиставка на підтримку самотніх пенсіонерів
З 1 по 10 травня в ботанічному саду ім.Гришка НАН України проходить фотовиставка в рамках соціального проекту "Згадай про мене". Її мета - привернути увагу громадськості до самотніх літніх людей, які проживають у Києві. Експозиція організована ініціативною групою міжнародного благодійного фонду "Україно! Я за тебе!"

Як зазначають організатори, головна мета проекту - зробити все можливе, що б ті, хто все життя піклувалися про нас - своїх дітей і онуків, відчули наше тепло і турботу тоді, коли її потребують найбільше. На фотографіях зображені українські реалії, що відображають всю глибину проблеми.

Всі кошти, залучені в рамках проекту, в першу чергу будуть спрямовані на надання допомоги одиноким пенсіонерам, а саме купівлю продуктів харчування і медикаментів.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: