RU
28.03.2014, 09:55

У Києві перевіряють стан готовності бомбосховищ

У Києві перевіряють стан готовності бомбосховищУ Києві перевіряють стан готовності бомбосховищУ Києві перевіряють стан готовності бомбосховищУ Києві перевіряють стан готовності бомбосховищУ Києві перевіряють стан готовності бомбосховищУ Києві перевіряють стан готовності бомбосховищУ Києві перевіряють стан готовності бомбосховищУ Києві перевіряють стан готовності бомбосховищУ Києві перевіряють стан готовності бомбосховищУ Києві перевіряють стан готовності бомбосховищУ Києві перевіряють стан готовності бомбосховищУ Києві перевіряють стан готовності бомбосховищУ Києві перевіряють стан готовності бомбосховищ

У Києві перевіряють придатність бомбосховищ до використання за прямим призначенням. Про це повідомляє прес-служба Київської міської держадміністрації.

Глава КМДА Володимир Бондаренко оглянув приміщення захисної споруди на вул. Саксаганського, 139, який знаходиться на балансі одного з публічних акціонерних товариств міста. Сховище II класу передбачено для перебування в ньому 485 осіб терміном до 3-х діб. Має запаси питної води і продовольства, санітарні умови і повністю готове до використання. Також керівництво міста перевірило укриття на вул. Дмитрівській, 25. Об'єкт призначений для нетривалого перебування людей - кілька годин.

"У Києві налічується 526 захисних споруд, серед яких 299 - у комунальній власності, інші - відомчі або належать різним підприємствам столиці. Сьогодні міська влада працює над тим, щоб привести їх у належний технічний стан, який би забезпечив захист людей. Також ми хочемо привернути підприємців до облаштування бомбосховищ на благодійних засадах. Крім того, важливим є своєчасне оповіщення населення про небезпеку. На жаль, в останні роки втрачено такий вид оповіщення, як радіоточки у квартирах. Тому в разі необхідності у нас в достатній кількості є техніка, оснащена спеціальними рупорами для оповіщення киян", - сказав Володимир Бондаренко.

Днями буде підготовлено розпорядження КМДА, яким влада доручить районним адміністраціям повідомити жителям про розташування найближчих захисних споруд, щоб при необхідності зорієнтувати людей.

Фото - kievcity.gov.ua

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне