02.12.2016, 12:38

У Києві фура знесла зупинку і перукарню: 10 постраждалих

У Києві фура знесла зупинку і перукарню: 10 постраждалихУ Києві фура знесла зупинку і перукарню: 10 постраждалихУ Києві фура знесла зупинку і перукарню: 10 постраждалихУ Києві фура знесла зупинку і перукарню: 10 постраждалихУ Києві фура знесла зупинку і перукарню: 10 постраждалихУ Києві фура знесла зупинку і перукарню: 10 постраждалихУ Києві фура знесла зупинку і перукарню: 10 постраждалихУ Києві фура знесла зупинку і перукарню: 10 постраждалихУ Києві фура знесла зупинку і перукарню: 10 постраждалихУ Києві фура знесла зупинку і перукарню: 10 постраждалихУ Києві фура знесла зупинку і перукарню: 10 постраждалихУ Києві фура знесла зупинку і перукарню: 10 постраждалихУ Києві фура знесла зупинку і перукарню: 10 постраждалих

Сім осіб госпіталізовано

У Києві вантажівка DAF знесла зупинку громадського транспорту та перукарню на проспекті Глушкова в Києві, постраждали 10 чоловік, повідомляє інтернет-видання dtp.kiev.ua в Facebook.

За даними видання, семеро людей госпіталізовано.

"Масштабне ДТП з постраждалими в Києві на Глушкова: фура DAF знесла зупинку громадського транспорту і перукарню. Десять постраждалих. Семеро госпіталізовані. На місці працює поліція", - повідомляє dtp.kiev.ua.

Раніше повідомлялося, що в'їзд вантажівок до Києва був заборонений з 2 грудня з 6:00.

Фото: facebook.com/dtp.kiev.ua

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги: дтп
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.