RU
29.10.2010, 15:55

У Києві відкрили залізничну станцію "Лівий берег"

У Києві відкрили залізничну станцію "Лівий берег"У Києві відкрили залізничну станцію "Лівий берег"У Києві відкрили залізничну станцію "Лівий берег"У Києві відкрили залізничну станцію "Лівий берег"У Києві відкрили залізничну станцію "Лівий берег"У Києві відкрили залізничну станцію "Лівий берег"У Києві відкрили залізничну станцію "Лівий берег"У Києві відкрили залізничну станцію "Лівий берег"У Києві відкрили залізничну станцію "Лівий берег"У Києві відкрили залізничну станцію "Лівий берег"У Києві відкрили залізничну станцію "Лівий берег"У Києві відкрили залізничну станцію "Лівий берег"

У Києві відкрилася нова залізнична станція "Лівий берег". Пересадковий вузол відкрив Прем'єр-міністр Микола Азаров.

У заході також взяв участь перший заступник мера Києва Олександр Попов.


Пересадковий вузол являє собою три платформи з новітніми і вітрозахисними екранами.

У касовому залі можна буде придбати квитки як на звичайну електричку, так і на електропоїзд підвищеної комфортності.

За інформацією прес-служби Південно-Західної залізниці, до реконструкції з платформи відправлялося 4 927 пасажирів, після реконструкції з пересадкового вузла зможуть відправлятися до 10,5 тис. пасажирів за добу.

Для пасажирів з обмеженими можливостями пересування передбачені п'ять пасажирських ліфтів.

При вході на станцію встановлена турнікетна система.

Вартість реконструкції платформ "Лівого берега" склала більше 63 млн. грн.

Також завершено будівництво і реконструкція вулиць Здолбунівська і Сортувальна, по яких пасажири зможуть дістатися до залізничної станції "Лівий берег" на громадському транспорті. Вулиця Здолбунівська розширена і зараз є чотирьохсмуговою, відреконструйовано покриття проїжджої частини від вулиці Тепловозній до вулиці Ревуцького, побудована нова ділянка дороги від вул. Ревуцького до Харківського шосе. Поруч з пішохідними доріжками передбачені велосипедні.

Вартість реконструкції, за інформацією КП "Київпастранс", становила 94 млн. грн. Будівельні роботи почалися у 2008 році.

З питань придбання фотографій з цього та інших заходів для використання у ЗМІ звертайтеся до Відділу продажу ІА "ЛІГАБізнесІнформ"


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: