RU
24.12.2013, 13:41

Тунель на Поштовій площі: обіцяють відкрити, але роботи ще багато

Тунель на Поштовій площі: обіцяють відкрити, але роботи ще багатоТунель на Поштовій площі: обіцяють відкрити, але роботи ще багатоТунель на Поштовій площі: обіцяють відкрити, але роботи ще багатоТунель на Поштовій площі: обіцяють відкрити, але роботи ще багатоТунель на Поштовій площі: обіцяють відкрити, але роботи ще багатоТунель на Поштовій площі: обіцяють відкрити, але роботи ще багатоТунель на Поштовій площі: обіцяють відкрити, але роботи ще багатоТунель на Поштовій площі: обіцяють відкрити, але роботи ще багатоТунель на Поштовій площі: обіцяють відкрити, але роботи ще багатоТунель на Поштовій площі: обіцяють відкрити, але роботи ще багатоТунель на Поштовій площі: обіцяють відкрити, але роботи ще багатоТунель на Поштовій площі: обіцяють відкрити, але роботи ще багато

Рух транспорту по другій частині тунелю на Поштовій площі в Києві планують відкрити до кінця поточного року. Для завершення робіт залишається сім днів, враховуючи вихідні. Судячи з усього, якщо тунель і відкриють, то без оздоблювальних робіт, і, можливо, тільки з одним шаром асфальту на проїжджій частині.

За інформацією будівельників, в тунелі облаштовані інженерні мережі та піщана основа для дорожнього , розпочато роботи по установці дренажної системи для відведення дощової води.

Відзначимо, що першу частину тунелю на Поштовій площі відкрили в серпні 2012 року. Тоді поклали тільки один шар асфальту, над яким височіли каналізаційні люки.

Після відкриття загальна пропускна здатність магістралі збільшиться з 85 до 110 тисяч автомобілів на годину. Друга частина тунелю забезпечить проїзд з боку Столичного шосе у напрямку Оболоні, в тому числі для транзитного транспорту.

Реконструкція Поштової площі розпочато у 2012 році, її завершення планували на кінець 2013-го. Однак, на облаштування території і пішохідних зон необхідно ще близько півроку.

Фото - прес-служба віце-прем'єр-міністра Олександра Вілкула

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне