RU
11.12.2012, 12:34

Снігопад в Києві закопує машини і валить дерева

Снігопад в Києві закопує машини і валить дереваСнігопад в Києві закопує машини і валить дереваСнігопад в Києві закопує машини і валить дереваСнігопад в Києві закопує машини і валить дереваСнігопад в Києві закопує машини і валить дереваСнігопад в Києві закопує машини і валить дереваСнігопад в Києві закопує машини і валить дереваСнігопад в Києві закопує машини і валить дереваСнігопад в Києві закопує машини і валить дерева
Безперервний снігопад у Києві доставляє мешканцям столиці все більше незручностей. До заметів замість тротуарів і багатокілометровим пробкам сьогодні додалися ще й повалені дерева, які не витримують ваги снігу.

На території ринку "Дніпро" на Кільцевій вулиці, 12, під сильним тиском снігу на людей впала торгова палатка. Рятувальники МНС витягли з-під намету літню жінку, яка отримала перелом ноги і була госпіталізована.

На перехресті вулиць Салютної і Саратовської дерево впало на чоловіка. Потерпілий був госпіталізований. Ще одна людина опинилася під деревом, що впало на вул. Гордієнко, 8.

Також на столичних дорогах сьогодні з ранку були зафіксовані десятки ДТП.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне