RU
05.02.2015, 11:34

Снігопад в Києві: фото засніжених вулиць і доріг

Снігопад в Києві: фото засніжених вулиць і дорігСнігопад в Києві: фото засніжених вулиць і дорігСнігопад в Києві: фото засніжених вулиць і дорігСнігопад в Києві: фото засніжених вулиць і дорігСнігопад в Києві: фото засніжених вулиць і дорігСнігопад в Києві: фото засніжених вулиць і дорігСнігопад в Києві: фото засніжених вулиць і дорігСнігопад в Києві: фото засніжених вулиць і дорігСнігопад в Києві: фото засніжених вулиць і дорігСнігопад в Києві: фото засніжених вулиць і дорігСнігопад в Києві: фото засніжених вулиць і дорігСнігопад в Києві: фото засніжених вулиць і дорігСнігопад в Києві: фото засніжених вулиць і доріг
Сильний снігопад у Києві, який розпочався ще вночі і, як прогнозується, триватиме весь день, став причиною численних заторів і ДТП в місті.

Багатьом мешканцям столиці довелося пішки добиратися до станцій метро через неможливість пересуватися наземним транспортом. ДАІ закликає автомобілістів утриматися сьогодні від поїздок на особистих автомобілях.

Фото: Олександр Перевозник, ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне