RU
26.03.2013, 16:18

Ситуація на дорогах Києва не змінюється: сніг і пробки

Ситуація на дорогах Києва не змінюється: сніг і пробкиСитуація на дорогах Києва не змінюється: сніг і пробкиСитуація на дорогах Києва не змінюється: сніг і пробкиСитуація на дорогах Києва не змінюється: сніг і пробкиСитуація на дорогах Києва не змінюється: сніг і пробкиСитуація на дорогах Києва не змінюється: сніг і пробкиСитуація на дорогах Києва не змінюється: сніг і пробкиСитуація на дорогах Києва не змінюється: сніг і пробкиСитуація на дорогах Києва не змінюється: сніг і пробкиСитуація на дорогах Києва не змінюється: сніг і пробкиСитуація на дорогах Києва не змінюється: сніг і пробкиСитуація на дорогах Києва не змінюється: сніг і пробкиСитуація на дорогах Києва не змінюється: сніг і пробки

Через п'ять днів після небувалого снігопаду в Києві місто продовжує стояти в пробках і потопати в снігу. Київська влада визнає, що побороти затори в найближчі дні не вдасться і принесла вибачення за те, що так вийшло.

Голова КМДА
Олександр Попов закликає столичних водіїв в найближчі дні відмовитися від пересування на авто та користуватись міським транспортом, який, якщо вірити градоначальнику, працює в штатному режимі. Тим часом, весь ранок вівторка місто простояло в 10-бальних заторах та єдиним доступним транспортом залишався Метрополітен. Однак навіть співробітникам метро довелося обмежити доступ пасажирів на деяких станціях, що б уникнути тисняви​​.

Голова ДНС: Транспортний колапс у Києві був неминучий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне