29.01.2013, 16:57

Штурм Головпоштамту у Києві: свободівці проти силовиків

Штурм Головпоштамту у Києві: свободівці проти силовиківШтурм Головпоштамту у Києві: свободівці проти силовиківШтурм Головпоштамту у Києві: свободівці проти силовиківШтурм Головпоштамту у Києві: свободівці проти силовиківШтурм Головпоштамту у Києві: свободівці проти силовиківШтурм Головпоштамту у Києві: свободівці проти силовиківШтурм Головпоштамту у Києві: свободівці проти силовиківШтурм Головпоштамту у Києві: свободівці проти силовиківШтурм Головпоштамту у Києві: свободівці проти силовиківШтурм Головпоштамту у Києві: свободівці проти силовиківШтурм Головпоштамту у Києві: свободівці проти силовиківШтурм Головпоштамту у Києві: свободівці проти силовиківШтурм Головпоштамту у Києві: свободівці проти силовиків

Обрання громадської ради при КМДА перетворилося на фарс за участю народних депутатів, "Беркута" та активістів громадських організацій

Повідомлення про мінування Головпоштамту, де сьогодні відбувалися установчі збори з обрання громадської ради при КМДА, не підтвердилося. Як повідомляє прес-служба київського главку міліції, вибухонебезпечних предметів у будівлі за адресою Хрещатик, 22 не знайшли.

Між тим, під час проведення зборів, яке представники
ВО Свобода називають фіктивним, на Головпоштамті відбулися бійки. Свободівці намагалися прорватися на засідання, що проходить в актовому залі на 7 поверсі, але їм протистояли представники спецпідрозділу "Беркут" і, як запевняють у прес-службі київської організації політсили, представники Партії регіонів. За інформацією Свободи, під час сутичок побили депутата Едуарда Леонова та деяких активістів громадських організацій. "У депутата на обличчі кров і забої. Крім того, у націоналіста викрали інвалідну паличку, без якої пересуватися вкрай важко", - уточнюють у прес-службі політсили. Постраждалі написали заяви в міліцію.

Через деякий час після початку протистояння свободівці прорвали кордон з декількох десятків силовиків і потрапили в будівлю, а потім - до актового залу. "Близько 12:45 братки застосували невідому хімічну речовину, через що видимість в залі стала нульовою, у ньому неможливо перебувати через брак кисню. Після цього відбулася ще одна бійка, під час якої зловмисники спробували відтіснити активістів із залу. Під час бійки народного депутата і декількох активістів пограбували", - сказано в повідомленні прес-служби ВО Свобода.

Через постійні локальні бійки в актовому залі, протягом декількох годин засідання жодне рішення по створенню громадської ради при КМДА ініціативна група не прийняла, резюмують опозиціонери.

У той же час, за даними прес-служби КМДА, на засіданні були присутні "всі раніше зареєстровані представники, народні депутати, їхні помічники та навіть представники організацій, які не подавали документів".


ВО Свобода

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.