RU
29.01.2013, 16:57

Штурм Головпоштамту у Києві: свободівці проти силовиків

Штурм Головпоштамту у Києві: свободівці проти силовиківШтурм Головпоштамту у Києві: свободівці проти силовиківШтурм Головпоштамту у Києві: свободівці проти силовиківШтурм Головпоштамту у Києві: свободівці проти силовиківШтурм Головпоштамту у Києві: свободівці проти силовиківШтурм Головпоштамту у Києві: свободівці проти силовиківШтурм Головпоштамту у Києві: свободівці проти силовиківШтурм Головпоштамту у Києві: свободівці проти силовиківШтурм Головпоштамту у Києві: свободівці проти силовиківШтурм Головпоштамту у Києві: свободівці проти силовиківШтурм Головпоштамту у Києві: свободівці проти силовиківШтурм Головпоштамту у Києві: свободівці проти силовиківШтурм Головпоштамту у Києві: свободівці проти силовиків
Повідомлення про мінування Головпоштамту, де сьогодні відбувалися установчі збори з обрання громадської ради при КМДА, не підтвердилося. Як повідомляє прес-служба київського главку міліції, вибухонебезпечних предметів у будівлі за адресою Хрещатик, 22 не знайшли.

Між тим, під час проведення зборів, яке представники
ВО Свобода називають фіктивним, на Головпоштамті відбулися бійки. Свободівці намагалися прорватися на засідання, що проходить в актовому залі на 7 поверсі, але їм протистояли представники спецпідрозділу "Беркут" і, як запевняють у прес-службі київської організації політсили, представники Партії регіонів. За інформацією Свободи, під час сутичок побили депутата Едуарда Леонова та деяких активістів громадських організацій. "У депутата на обличчі кров і забої. Крім того, у націоналіста викрали інвалідну паличку, без якої пересуватися вкрай важко", - уточнюють у прес-службі політсили. Постраждалі написали заяви в міліцію.

Через деякий час після початку протистояння свободівці прорвали кордон з декількох десятків силовиків і потрапили в будівлю, а потім - до актового залу. "Близько 12:45 братки застосували невідому хімічну речовину, через що видимість в залі стала нульовою, у ньому неможливо перебувати через брак кисню. Після цього відбулася ще одна бійка, під час якої зловмисники спробували відтіснити активістів із залу. Під час бійки народного депутата і декількох активістів пограбували", - сказано в повідомленні прес-служби ВО Свобода.

Через постійні локальні бійки в актовому залі, протягом декількох годин засідання жодне рішення по створенню громадської ради при КМДА ініціативна група не прийняла, резюмують опозиціонери.

У той же час, за даними прес-служби КМДА, на засіданні були присутні "всі раніше зареєстровані представники, народні депутати, їхні помічники та навіть представники організацій, які не подавали документів".


ВО Свобода

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне