RU
24.12.2013, 11:16

Сесія Київради зірвана, влада і опозиція звинувачують один одного

Сесія Київради зірвана, влада і опозиція звинувачують один одногоСесія Київради зірвана, влада і опозиція звинувачують один одногоСесія Київради зірвана, влада і опозиція звинувачують один одногоСесія Київради зірвана, влада і опозиція звинувачують один одногоСесія Київради зірвана, влада і опозиція звинувачують один одногоСесія Київради зірвана, влада і опозиція звинувачують один одногоСесія Київради зірвана, влада і опозиція звинувачують один одного
Виїзна сесія Київради, яка мала відбутися в будинку Солом'янської райдержадміністрації, закрилася через кілька хвилин після початку. Перед цим народні депутати від опозиції виламали двері в зал засідань. Вони пояснили свої дії тим , що їх не пускали на сесію, хоча народні депутати мають право там бути присутніми.

Секретар Київради Галина Герега заявила, що через зрив сесії бюджетники не отримують зарплату за листопад-грудень. Опозиція у свою чергу заявляє, що кошти на виплату зарплати закладалися ще на початку року, тому влада просто намагається прикрити відсутність грошей у міському бюджеті.

Фото - Валерія Кондратова, ЛІГАБізнесІнформ

З питань придбання фотографій для використання у ЗМІ звертайтеся до відділу продажу ІА ЛІГАБізнесІнформ

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне