RU
17.04.2015, 16:23

СІЗО без купюр. Як утримують у Лук'янівському ізоляторі

СІЗО без купюр. Як утримують у ЛукСІЗО без купюр. Як утримують у ЛукСІЗО без купюр. Як утримують у ЛукСІЗО без купюр. Як утримують у ЛукСІЗО без купюр. Як утримують у ЛукСІЗО без купюр. Як утримують у ЛукСІЗО без купюр. Як утримують у ЛукСІЗО без купюр. Як утримують у ЛукСІЗО без купюр. Як утримують у ЛукСІЗО без купюр. Як утримують у ЛукСІЗО без купюр. Як утримують у ЛукСІЗО без купюр. Як утримують у ЛукСІЗО без купюр. Як утримують у Лук
Зношені матраци, патьоки на стінах, затхле повітря - два найстаріших корпуси Лук'янівського СІЗО 1863 і 1910 років будівництва знаходяться в жалюгідному стані і потребують капітального ремонту. "Це реальність, яку ви повинні побачити", - сказав журналістам в.о. першого заступника начальника СІЗО Олексій Титов. За попередніми торішнім підрахунками, ремонт корпусів вимагає дуже значних вливань - не менше 70 млн грн. Пенітенціарна служба сумнівається в доцільності такого рішення - простіше і дешевше побудувати новий слідчий ізолятор, в ідеалі - за межами Києва.

"Ви побачили всі позитивні і негативні моменти. На сьогодні ці корпуси і камери вимагають заміни. Їх ремонт - це викидання грошей на вітер, оскільки каналізаційна система, система вентиляції, самі стіни, побудовані 150 років тому - все вимагає заміни. Ремонтувати це все буде значно дорожче, ніж будівництво нового слідчого ізолятора. І не на цій території. Його треба будувати, і негайно", - зазначив в.о. голови управління ДПСУ в Києві та Київській області Юрій Сіденко.

Зараз у СІЗО утримуються 2198 осіб, у тому числі 139 жінок. Для останніх створені нормальні умови утримання: новий корпус був побудований в 2011 році, на заґратованих вікнах - сучасні склопакети, в камерах непогані двоярусні ліжка і металеві шафи. "Камери за всіма стандартами відповідають міжнародним. Умови для жінок у нас хороші", - зазначив Тітов.

За словами начальника СІЗО Олександра Васюка, торік тут перебувало близько 4 тисяч осіб при тому, що ізолятор в змозі прийняти 2472 осіб. Ситуація покращилася після прийняття змін до КПК.

Фото - Олександр Перевозник, ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: