RU
24.04.2015, 15:20

Ретроавтомобілі в Києві: фоторепортаж з відкриття виставки

Ретроавтомобілі в Києві: фоторепортаж з відкриття виставкиРетроавтомобілі в Києві: фоторепортаж з відкриття виставкиРетроавтомобілі в Києві: фоторепортаж з відкриття виставкиРетроавтомобілі в Києві: фоторепортаж з відкриття виставкиРетроавтомобілі в Києві: фоторепортаж з відкриття виставкиРетроавтомобілі в Києві: фоторепортаж з відкриття виставкиРетроавтомобілі в Києві: фоторепортаж з відкриття виставкиРетроавтомобілі в Києві: фоторепортаж з відкриття виставкиРетроавтомобілі в Києві: фоторепортаж з відкриття виставкиРетроавтомобілі в Києві: фоторепортаж з відкриття виставкиРетроавтомобілі в Києві: фоторепортаж з відкриття виставкиРетроавтомобілі в Києві: фоторепортаж з відкриття виставкиРетроавтомобілі в Києві: фоторепортаж з відкриття виставки
З 24 по 26 квітня на території державного музею авіації Національного авіаційного університету проходить Другий міжнародний фестиваль старовинних автомобілів Ретро Авто Фест-2015.

Як повідомляють організатори виставки, в експозиції представлено понад 400 машин періоду 1930-1970 років виробництва СРСР, США, Німеччини, Франції та інших європейських країн. Серед автоветеранів - багато легковиків (у тому числі Автокласика 30-50-х років), 15 автобусів, 10 вантажівок, а також велика колекція мотоциклів Harley Davidson. У фестивалі також беруть участь гості з Німеччини, Франції, Польщі та Чехії на своїх "вандерах", "опелях", "сітроєнах" і "шкодах".

Відвідувачі отримають можливість не тільки подивитися на "ветеранів автодоріг", але і покататися на одному з перших післявоєнних радянських автобусів - Зіссу-155 випуску 1953 року.

Програмою фестивалю заплановано також дефіле на "старих тачках", з'їзд автомобільних фан-клубів, проведення відкритих змагань на звання кращого механіка, офіційний етап змагань з тюнінгу та автозвуку, конкурс на звання кращого водія автобуса Києва, концерти рок-груп.

Крім автомобілів також можна буде оглянути власне експозицію музею авіації, що включає більше 90 бойових і цивільних літаків, вертольотів, безпілотників, зразки авіаційних озброєнь.

Для дітей на спеціальному майданчику будуть проводитися конкурси та різноманітні шоу, відкриється виставка масштабних моделей автомобілів.

Фото - Олександр Перевозник, ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: