25.07.2018, 17:18

Повалені дерева і затоплений суд: в Києві пройшов ураган - фото

Повалені дерева і затоплений суд: в Києві пройшов ураган - фотоПовалені дерева і затоплений суд: в Києві пройшов ураган - фотоПовалені дерева і затоплений суд: в Києві пройшов ураган - фотоПовалені дерева і затоплений суд: в Києві пройшов ураган - фотоПовалені дерева і затоплений суд: в Києві пройшов ураган - фотоПовалені дерева і затоплений суд: в Києві пройшов ураган - фотоПовалені дерева і затоплений суд: в Києві пройшов ураган - фотоПовалені дерева і затоплений суд: в Києві пройшов ураган - фотоПовалені дерева і затоплений суд: в Києві пройшов ураган - фотоПовалені дерева і затоплений суд: в Києві пройшов ураган - фотоПовалені дерева і затоплений суд: в Києві пройшов ураган - фотоПовалені дерева і затоплений суд: в Києві пройшов ураган - фотоПовалені дерева і затоплений суд: в Києві пройшов ураган - фотоПовалені дерева і затоплений суд: в Києві пройшов ураган - фотоПовалені дерева і затоплений суд: в Києві пройшов ураган - фотоПовалені дерева і затоплений суд: в Києві пройшов ураган - фотоПовалені дерева і затоплений суд: в Києві пройшов ураган - фотоПовалені дерева і затоплений суд: в Києві пройшов ураган - фотоПовалені дерева і затоплений суд: в Києві пройшов ураган - фотоПовалені дерева і затоплений суд: в Києві пройшов ураган - фотоПовалені дерева і затоплений суд: в Києві пройшов ураган - фотоПовалені дерева і затоплений суд: в Києві пройшов ураган - фотоПовалені дерева і затоплений суд: в Києві пройшов ураган - фото

Рятувальники допомагають відкачувати воду із Солом'янського райсуду

У Києві пройшов сильний дощ з градом і різкими поривами вітру. Повалені дерева, обірвані дроти, автомобілі, що тонуть в калюжах  - у фоторепортажі  LIGA.net.

За даними Укргідрометцентру, в Києві зараз 28,2 градуса тепла, вітер - 4 м с, вологість 63%.

У прес-службі ДСНС по столиці кореспонденту агентства повідомили, що до них надходили заявки про повалені дерева. Цією проблемою займається Київзеленбуд. Також затопило Солом'янський райсуд. Рятувальники допомагають відкачувати воду.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.