RU
02.10.2013, 12:18

Побоїще біля Київради: міліціонерів виносили на руках

Побоїще біля Київради: міліціонерів виносили на рукахПобоїще біля Київради: міліціонерів виносили на рукахПобоїще біля Київради: міліціонерів виносили на рукахПобоїще біля Київради: міліціонерів виносили на рукахПобоїще біля Київради: міліціонерів виносили на рукахПобоїще біля Київради: міліціонерів виносили на рукахПобоїще біля Київради: міліціонерів виносили на рукахПобоїще біля Київради: міліціонерів виносили на рукахПобоїще біля Київради: міліціонерів виносили на рукахПобоїще біля Київради: міліціонерів виносили на рукахПобоїще біля Київради: міліціонерів виносили на рукахПобоїще біля Київради: міліціонерів виносили на руках

Акція протесту опозиції під Київською міською радою переросла в зіткнення людей з міліцією.

Будівля Київради з самого ранку  була підготовлена до можливого штурму: кілька сотень співробітників "Беркута" охороняли входи з вулиці Хрещатик, перебували практично на кожному поверсі будівлі, сходових прольотах і самих сходах. Будівля теж була оточена міліцією і металевими загородженнями.

До 10:00 ранку, коли скандальне засідання Київради було відкрито, на вулиці з боку Хрещатика зібралися кілька сотень представників опозиції з прапорами Батьківщини та Свободи. Вони вимагали не відкривати засідання Київради, оскільки її повноваження закінчилися ще 2 червня, і вона є нелегітимним органом.

Мітингувальники спробували прорватися до Київради. Біля центрального входу почалися зіткнення мітингувальників із співробітниками "Беркута". Юрба прорвала паркан, яким було огороджено будівлю. Хтось кинув через кордон міліціонерів кілька димових шашок. Деяких правоохоронців просто висмикували з натовпу, валили на землю і били ногами. Ланцюг з правоохоронців протестуючі намагалися прорвати, зриваючи шоломи з працівників міліції.

МВС вже попередило, що за вчинення протиправних дій винні особи будуть нести передбачену законодавством кримінальну та адміністративну відповідальність.  


Фото: Олександр Перевозник  
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: Київрада
Популярне