RU
20.09.2012, 13:09

Під Київрадою на захист Гостиного двору мітингували коти (фото)

Під Київрадою на захист Гостиного двору мітингували коти (фото)Під Київрадою на захист Гостиного двору мітингували коти (фото)Під Київрадою на захист Гостиного двору мітингували коти (фото)Під Київрадою на захист Гостиного двору мітингували коти (фото)Під Київрадою на захист Гостиного двору мітингували коти (фото)Під Київрадою на захист Гостиного двору мітингували коти (фото)Під Київрадою на захист Гостиного двору мітингували коти (фото)Під Київрадою на захист Гостиного двору мітингували коти (фото)
Група з приблизно 20 активістів, які протестують проти забудови Гостиного двору, вранці в четвер перегородила в'їзд у внутрішній двір мерії, використовуючи для цього величезні копії котів з Пейзажної алеї.

Як передає кореспондент 
ЛІГАБізнесІнформ

<a href="http://liga.net/">Источник</a>
, автомобілі депутатів Київради не намагалися пробити стіну мітингувальників і в стороні очікували, поки акція закінчиться. Прибула міліція попросила прибрати котів, але активісти назвали свою акцію законною і всі спроби правоохоронців перешкодити ні до чого не привели. Захисники Гостиного двору простояли близько 40 хвилин, після чого розійшлися.

Паралельно під будівлею Київради, де сьогодні проходить чергове засідання, проходили ще два мітинги - на підтримку української мови та проти незаконних забудов у Києві.

Нагадаємо, 3 серпня Гостинний двір у Києві остаточно прибрали з переліку історичних пам'яток - президент Янукович підписав закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння іпотечному кредитуванню". Згідно з документом, об'єкт може бути приватизований. На сьогоднішньому засіданні Київради буде розглянуто питання передачі земельної ділянки під Гостиним двором ПАТ Укрреставрація для реконструкції.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне