RU
29.10.2013, 17:04

Оглядовий майданчик у Маріїнському парку в руїнах: фото

Оглядовий майданчик у Маріїнському парку в  руїнах: фотоОглядовий майданчик у Маріїнському парку в  руїнах: фотоОглядовий майданчик у Маріїнському парку в  руїнах: фотоОглядовий майданчик у Маріїнському парку в  руїнах: фотоОглядовий майданчик у Маріїнському парку в  руїнах: фотоОглядовий майданчик у Маріїнському парку в  руїнах: фотоОглядовий майданчик у Маріїнському парку в  руїнах: фотоОглядовий майданчик у Маріїнському парку в  руїнах: фото

У Маріїнському парку демонтували оглядовий майданчик. Раніше з'являлася інформація, що перебування на оглядовому майданчику небезпечно через зсуви, і необхідно провести терміновий ремонт. КМДА планує провести протиаварійні роботи для запобігання зсуву та руйнування оглядового майданчика. Планується, що реконструкція завершиться до кінця цього року.

Нагадаємо, 6 червня 2012 року перед Євро-2012 був відкритий вертолітний майданчик, який офіційно називається Центр адміністративно- ділової авіаціі. Планувалося, що майданчик буде використано для прийому офіційних делегацій, щоб уникнути заторів на столичних автодорогах . Повідомлялося також, що президент Віктор Янукович планував добиратися вертольотом на роботу, щоб не створювати затори у Києві через свій кортеж.

Відзначимо також, що експерти попереджали про те, що м'яка структура грунту "київських гір" не дозволяє будувати поблизу них такі об'єкти як вертолітний майданчик на Парковій дорозі, також обрізка коренів дерев, які тримають схил, завдасть непоправної шкоди процесу зрушень.

Фото - Олександр ПЕРЕВОЗНИК


  З питань придбання фотографій для використання в ЗМІ звертайтеся до Відділу продажу ІА ЛІГАБізнесІнформ

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне