RU
06.06.2014, 11:03

Нове місце роботи Кличка: розбиті стіни і меблі (фото з КМДА)

Нове місце роботи Кличка: розбиті стіни і меблі (фото з КМДА)Нове місце роботи Кличка: розбиті стіни і меблі (фото з КМДА)Нове місце роботи Кличка: розбиті стіни і меблі (фото з КМДА)Нове місце роботи Кличка: розбиті стіни і меблі (фото з КМДА)Нове місце роботи Кличка: розбиті стіни і меблі (фото з КМДА)Нове місце роботи Кличка: розбиті стіни і меблі (фото з КМДА)Нове місце роботи Кличка: розбиті стіни і меблі (фото з КМДА)Нове місце роботи Кличка: розбиті стіни і меблі (фото з КМДА)Нове місце роботи Кличка: розбиті стіни і меблі (фото з КМДА)Нове місце роботи Кличка: розбиті стіни і меблі (фото з КМДА)
Новообраний мер Києва Віталій Кличко проінспектував стан кабінетів після закінчення першої сесії Київської міської ради. Він зазначив, що будівля Київради знаходиться в жахливому стані, розбиті не тільки меблі та техніка, а також стіни і вікна.

"Будівля, як після війни. Всі стіни побиті. Підлога розбита, стан просто жахливий. Я не знаю, скільки коштів і часу знадобиться, щоб це все відремонтувати, щоб люди могли повернутися і працювати. Але сподіваюся, найближчим часом ми зможемо навести тут порядок", - зазначив Кличко.

Раніше глава КМДА
Володимир Бондаренко заявляв, що будівля КМДА, яку ще в перші дні Майдану зайняли активісти, до 25 травня буде готова до штатної роботи. У будівлі КМДА раніше невідомі неодноразово влаштовували провокації і погроми, вступаючи в конфлікт з самообороною.

Фото - klichko.org

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне