RU
26.12.2012, 13:34

Небезпечна відлига: бурульки нависли над головами киян

Небезпечна відлига: бурульки нависли над головами киянНебезпечна відлига: бурульки нависли над головами киянНебезпечна відлига: бурульки нависли над головами киянНебезпечна відлига: бурульки нависли над головами киянНебезпечна відлига: бурульки нависли над головами киянНебезпечна відлига: бурульки нависли над головами киянНебезпечна відлига: бурульки нависли над головами киян
З приходом потепління над головами киян нависла смертельно небезпечна загроза. Величезні бурульки, що деколи досягають декількох метрів, при падінні з висоти здатні серйозно травмувати перехожих.

У МНС кажуть, що щодня в Києві від падіння бурульок страждають п'ять чоловік. За статистикою, серед цієї кількості людей завжди одна дитина. На щастя, нинішньою зимою летальних випадків ще не було.

Не дивлячись на те, що рятувальники МНС працюють над усуненням бурульок на фасадах будівель, більша їх частина все ж залишається висіти напризволяще. У МНС закликають громадян бути особливо уважними та не наближатися впритул до будинків.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне