RU
15.03.2011, 14:30

Наземне метро у Києві запустять восени

Наземне метро у Києві запустять восениНаземне метро у Києві запустять восениНаземне метро у Києві запустять восениНаземне метро у Києві запустять восениНаземне метро у Києві запустять восени

У Києві презентували проект наземного метро, яке охопить кільцем усі райони столиці, перетне всі лінії метрополітену і дасть змогу об'їхати навколо міста приблизно за 60 хвилин.

Віце-прем'єр-міністр - Міністр інфраструктури України Борис Колесніков, глава Київської міської держадміністрації Олександр Попов, генеральний директор "Укрзалізниці" Михайло Костюк і начальник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопішин проїхалися по залізничному кільцю столиці і оглянули декілька станцій.

"У межах підготовки до Євро-2012 запуск міської електрички стане величезним поштовхом у вирішенні транспортних проблем міста. У проекті міської електрички 19 станцій, 12 з яких будуть запущені у вересні, інші - до футбольного чемпіонату", - зазначив Б.Колесніков.

На першому етапі впровадження наземного метро - до вересня 2011 року - будуть введені в експлуатацію 12 станцій: "Дарниця", "Лівобережна", "Троєщина", "Київ-Петрівка", "Сирець", "Рубежівська", "Борщагівка", "Київ-Волинський", "Караваєві Дачі", "Київ-Пасажирський", "Видубичі", "Лівий Берег". До травня 2012 року столиця отримає ще сім станцій: "Київська Русанівка", "Відрадний", "Київ-Дніпровський", "Оболонь", "Зеніт", "Вишгородська", "Либідська".

Інтервал руху між електричками у години піків становитиме від 7 до 10 хвилин. Довжина маршруту (повного кільця) - 50,8 км. За словами Міністра інфраструктури, міська електричка у декілька разів пришвидшить дорогу з лівого берега на правий і навпаки, а також розвантажить основні лінії метрополітену на 40%.

У свою чергу глава КМДА зазначив, що для дотримання необхідного інтервалу руху необхідно запустити не менше 10 поїздів. "Частину поїздів ми закупимо самі, частину планує придбати Міністерство інфраструктури. Крім того, будемо звертатися до залізниці з проханням запланувати модернізацію існуючих електричок, щоб здешевити реалізацію проекту", - сказав О.Попов.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>
Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне