RU
05.10.2012, 11:10

На вертолітному майданчику Януковича показали моду для обраних

На вертолітному майданчику Януковича показали моду для обранихНа вертолітному майданчику Януковича показали моду для обранихНа вертолітному майданчику Януковича показали моду для обранихНа вертолітному майданчику Януковича показали моду для обранихНа вертолітному майданчику Януковича показали моду для обранихНа вертолітному майданчику Януковича показали моду для обранихНа вертолітному майданчику Януковича показали моду для обранихНа вертолітному майданчику Януковича показали моду для обранихНа вертолітному майданчику Януковича показали моду для обранихНа вертолітному майданчику Януковича показали моду для обранихНа вертолітному майданчику Януковича показали моду для обранихНа вертолітному майданчику Януковича показали моду для обранихНа вертолітному майданчику Януковича показали моду для обраних
На показ двох колекцій OBRANI від українського дизайнера Олени Мігдісової були запрошені близько 500 гостей. До речі, сама марка з'явилася в Україні в 2009 році, а її творці, колишні моделі Олена Рева та Олена Майстренко, придумали назву, написавши українське слово "обрані" англійською транслітерацією.

Шоу відбулося напередодні ввечері на вертолітному майданчику в центрі Києва, який побудували, в тому числі, і для потреб президента Януковича.

Перша весняно-літня колекція prêt-à-porter досить проста і легка. Повсякденні сукні, спідниці та блузи з італійського шовку в дусі 1929-30 рр. освіжає сучасна трансформація, двобічність і мережива ручної роботи.

Друга лінія на одяг для обраних схожа більше. Складається з 14 суконь, створених в традиціях Couture. Вечірні вбрання з французького та італійського шовку і мережива розшиті натуральними перлами і прикрашені срібними ланцюгами. Кожен туалет виконаний вручну і в єдиному екземплярі.

10-14 жовтня в київському культурно-мистецькому і музейному комплексі Мистецький арсенал відбудеться 31-й Український тиждень моди. Крім вітчизняних дизайнерів, в ній візьмуть участь модельєри з Німеччини, Грузії та Польщі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне