08.08.2013, 15:57

На Поштовій площі у Києві відкрили новий тунель

На Поштовій площі у Києві відкрили новий тунельНа Поштовій площі у Києві відкрили новий тунельНа Поштовій площі у Києві відкрили новий тунельНа Поштовій площі у Києві відкрили новий тунельНа Поштовій площі у Києві відкрили новий тунельНа Поштовій площі у Києві відкрили новий тунельНа Поштовій площі у Києві відкрили новий тунельНа Поштовій площі у Києві відкрили новий тунель

Введено в експлуатацію першу ділянку тунелю, рух відкрито в обидві сторони. Повністю здати об'єкт планують до Нового року

Сьогодні в Києві відкрили першу ділянку тунелю на Поштовій площі. Рух організовано в обидві сторони - по дві смуги. У майбутньому в цій частині тунелю буде три смуги у бік моста Патона і одна розгінна (поворот з Боричевого узвозу).

Повністю тунель обіцяють здати до наступного року. Друга частина тунелю буде прокладатися практично впритул до стіни Річкового вокзалу. У тунелі будуть кишені, де зможуть висаджуватися пасажири, щоб прямо звідти потрапляти на Річковий вокзал.

Пішохідний тунель з боку Сагайдачного на Поштову площу вже практично готовий, але він буде зданий разом з торговим центром, який розташується під площею.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.