RU
10.04.2013, 12:56

На Хрещатику висаджують найвитриваліші каштани в світі

На Хрещатику висаджують найвитриваліші каштани в світіНа Хрещатику висаджують найвитриваліші каштани в світіНа Хрещатику висаджують найвитриваліші каштани в світіНа Хрещатику висаджують найвитриваліші каштани в світіНа Хрещатику висаджують найвитриваліші каштани в світіНа Хрещатику висаджують найвитриваліші каштани в світіНа Хрещатику висаджують найвитриваліші каштани в світі
До кінця квітня на головній вулиці Києва висадять 289 м'ясо-червоних каштанів Бріоті, які, за словами працівників Київзеленбуду, розквітнуть вже в цьому році. Як повідомляє прес-служба КМДА, більше 70 дерев було висаджено на Хрещатику сьогодні.

Фахівці стверджують, що молоді дерева - представники самого витривалого сорту каштанів у світі: вони не бояться молі і стійкі до захворювань. Однак, щоб не піддавати символ Києва небезпеці хімічного отруєння, Київрада готується прийняти мораторій на застосування солі на Хрещатику.

Нагадаємо, всохлі кінські каштани спиляли на Хрещатику минулої весни, висадивши на їх місці липи. Влада мотивувала рішення тим, що липи більш стійкі до шкідників і хвороб. Тим не менш, липи гинули так само, як і каштани - через попадання в грунт великої кількості солі і загазованості повітря.

З питань придбання фотографій з цього та інших заходів для використання в ЗМІ звертайтеся до Відділу продажів ІА ЛІГАБізнесІнформ

Фото: Олександр ПЕРЕВОЗНИК

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне