RU
16.08.2013, 14:24

На депутатів Київради заявили в прокуратуру за "захоплення влади"

На депутатів Київради заявили в прокуратуру за "захоплення влади"На депутатів Київради заявили в прокуратуру за "захоплення влади"На депутатів Київради заявили в прокуратуру за "захоплення влади"На депутатів Київради заявили в прокуратуру за "захоплення влади"На депутатів Київради заявили в прокуратуру за "захоплення влади"На депутатів Київради заявили в прокуратуру за "захоплення влади"На депутатів Київради заявили в прокуратуру за "захоплення влади"На депутатів Київради заявили в прокуратуру за "захоплення влади"
У п'ятницю київські активісти подали до столичної прокуратури заяву "про скоєння 65-тьма депутатами Київради злочину за ознаками статті 109 Кримінального кодексу України" Захоплення державної влади ". Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, активісти протестували біля будівлі прокуратури, розклеївши навколо будівлі оголошення "Розшукується..." з портретами цих депутатів.

Йдеться про більшість, яка не вважає свою діяльність нелегітимною (всього в Київраді - 121 депутат). Як відомо, вся опозиція міськради, як і парламентська опозиція, наполягає на нелегітимності нинішнього складу і на проведенні виборів депутатів.

"Їх повноваження (депутатів Київради, - ред.) закінчилися ще 2 червня. Але 11 липня ці депутати зібралися і знову спробували голосувати від імені киян. Ми дізналися, хто саме зареєструвався в залі засідань, і просимо провести розслідування", - заявив активіст Едуард Курганський.

Для участі у скандальній сесії Київради 11 липня зареєструвалися від фракцій: Громадський актив Києва - 4 депутати, Ініціативи - 7 депутатів, Соціальна справедливість - 9 депутатів, Демократична партія України - 9, Партія регіонів - 8 (у повному складі), Столичні реформи - 7 , Спортивний Київ - 4, Відродження Києва - 3, Республіка Київ - 2, Народна партія - 3, Кияни - 0, УДАР - 0, БЮТ-Батьківщина - 0, Блок Миколи Катеринчука - 0. Також зареєструвалося 9 з 19-ти позафракційних депутатів.

Відкривала сесію секретар Київради Галина Герега, як стверджують активісти, сама зареєстрована не була.

Нагадаємо, 19 серпня в Київраді з ініціативи голови КМДА Олександра Попова та Галини Гереги знову спробують провести засідання. Активісти закликають опозицію заблокувати засідання, як вона зробила це 11 липня. Повноваження ради завершилися 2 червня. Вибори міськради, як і вибори мера Києва, повноваження якого також закінчилися в червні, Верховна Рада ще не призначила.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: Київрада
Популярне