RU
17.12.2010, 15:20

На "мосту Кирпи" відкрили автомобільний рух

На "мосту Кирпи" відкрили автомобільний рухНа "мосту Кирпи" відкрили автомобільний рухНа "мосту Кирпи" відкрили автомобільний рухНа "мосту Кирпи" відкрили автомобільний рухНа "мосту Кирпи" відкрили автомобільний рухНа "мосту Кирпи" відкрили автомобільний рух

У Києві сьогодні урочисто відкрили автомобільний рух по Дарницькому мосту з лівого берега Дніпра на правий.

У заході взяв участь Прем'єр-міністр України Микола Азаров, генеральний директор "Укрзалізниці" Михайло Костюк, начальник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопішин і глава Київської міської держадміністрації Олександр Попов.

Відкриття автомобільного проїзду - третя черга будівництва Дарницького мосту. Його називають наймасштабнішим проектом не тільки Південно-Західної залізниці, але й загалом України за останні роки.

Водночас Прем'єр-міністр Микола Азаров наголосив, що Дарницький міст - тільки початок відкриття важливих об'єктів столиці. Так, за його словами, вже через тиждень буду відкрито Жулянський шляхопровід.

До складу автомобільного проїзду з лівого на правий берег входить верховий автомобільний проїзд мосту через Дніпро, правобережна і лівобережна автомобільні естакади, а також автомобільний з'їзд на Наддніпрянське шосе у напрямку мосту Патона.

Будівництво Дарницького залізнично-автомобільного мосту ініціював ще у 2004 році тогочасний Міністр транспорту і зв'язку Георгій Кирпа, тому кияни стали називати його "мостом Кирпи". Вартість проекту - 9,157 млрд. грн., загальна довжина автомобільного переїзду становить 2,4 км.

Залізничний рух на Дарницькому мосту було відкрито 27 вересня поточного року. Повністю здати міст в експлуатацію планують восени 2011 року.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне