RU
28.04.2012, 13:08

Квіткові килими з 200 тисяч тюльпанів прикрасили парк у Києві

Квіткові килими з 200 тисяч тюльпанів прикрасили парк у КиєвіКвіткові килими з 200 тисяч тюльпанів прикрасили парк у КиєвіКвіткові килими з 200 тисяч тюльпанів прикрасили парк у КиєвіКвіткові килими з 200 тисяч тюльпанів прикрасили парк у КиєвіКвіткові килими з 200 тисяч тюльпанів прикрасили парк у КиєвіКвіткові килими з 200 тисяч тюльпанів прикрасили парк у КиєвіКвіткові килими з 200 тисяч тюльпанів прикрасили парк у КиєвіКвіткові килими з 200 тисяч тюльпанів прикрасили парк у КиєвіКвіткові килими з 200 тисяч тюльпанів прикрасили парк у КиєвіКвіткові килими з 200 тисяч тюльпанів прикрасили парк у КиєвіКвіткові килими з 200 тисяч тюльпанів прикрасили парк у КиєвіКвіткові килими з 200 тисяч тюльпанів прикрасили парк у КиєвіКвіткові килими з 200 тисяч тюльпанів прикрасили парк у Києві
На території Печерського ландшафтного парку в Києві сьогодні відкрилася ІІ міська виставка тюльпанів. Різнобарвні квіткові композиції проросли із понад 200 тисяч цибулин сортових тюльпанів.

Основу композицій складають різні сорти тюльпанів, висаджених за "килимовим принципом" - квіти одного сорту займають певну ділянку, розстеливши як яскраві килими. Великі яскраві плями червоного, рожевого, жовтого, помаранчевого, бузкового та інших кольорів доповнюють ділянки, де висаджені відразу кілька різних сортів тюльпанів. Квіткові композиції переплетені українськими мотивами петриківського розпису.

У парку представлені різні за часом цвітіння сорти тюльпанів, щоб відвідувачі могли довше помилуватися квітами.

Під час роботи виставки будуть працювати атракціони, дитячі майданчики, аніматори, а також будуть організовані майстер-класи з татуажу, ліплення, флористики, гончарства, шоу-програма з конкурсами та подарунками.

Завершиться виставка в неділю, 13 травня, музичним вогненним шоу.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне