RU
16.11.2012, 13:35

Кубинська топ-модель покаже в Києві тривимірні шедеври (фотосет)

Кубинська топ-модель покаже в Києві тривимірні шедеври (фотосет)Кубинська топ-модель покаже в Києві тривимірні шедеври (фотосет)Кубинська топ-модель покаже в Києві тривимірні шедеври (фотосет)Кубинська топ-модель покаже в Києві тривимірні шедеври (фотосет)Кубинська топ-модель покаже в Києві тривимірні шедеври (фотосет)Кубинська топ-модель покаже в Києві тривимірні шедеври (фотосет)Кубинська топ-модель покаже в Києві тривимірні шедеври (фотосет)Кубинська топ-модель покаже в Києві тривимірні шедеври (фотосет)Кубинська топ-модель покаже в Києві тривимірні шедеври (фотосет)Кубинська топ-модель покаже в Києві тривимірні шедеври (фотосет)Кубинська топ-модель покаже в Києві тривимірні шедеври (фотосет)Кубинська топ-модель покаже в Києві тривимірні шедеври (фотосет)
Арт-центр Якова Гретера спільно з кубинськоюї топ-моделлю Даямі Моралес за підтримки Посольства і Консульства Куби 23 листопада відкриють у Києві міжнародну виставку "Темперамент Куби".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ організатори проекту, дана виставка - другий етап проекту екс-дружини репера Серьоги Даямі Моралес під назвою "AfroCubarte", що стартував в 2011 році . Експозиція поєднує в собі полотна-протилежності - гарячі абстрактні і стримані, наповнені філософією.

Моралес представить на виставці роботи знаменитих кубинських авторів, серед яких обличчя сучасного мистецтва острова Куба Амелія Пелаес дел Касаль (1897-1968). Її картини та кераміка зберігаються в численних приватних і державних колекціях на Кубі, в Латинській Америці, в музеї сучасного мистецтва в Нью-Йорку і музеї мистецтв Північної і Південної Америки у Вашингтоні.

Також в експозиції - роботи кубинського авангардиста Віктора Мануель Гарсія, унікальні тривимірні картини Рубена Фернандеса Леаль, роботи Маріана Гонсалеса, Голготу, Алісії Леаль, Лідії Естер, Агілери Санчес і багатьох інших.

В рамках проекту будуть представлені й українські художники - Зоряна Гарбар, Остап Патик, Олександр Смирнов, Федір Богинський, Марина Громенко.

В рамках проекту "Темперамент Куби" вперше в Україні будуть представлені документальні та художні кінострічки від іменитих кубинських режисерів. Насолоджуватися неповторним кубинським кіномистецтвом гості виставки зможуть щосуботи та неділі. Всі роботи вже доступні для придбання в галереї арт-центру Якова Гретера.

Арт-центр Якова Гретера розташований за адресою: вул. Гетьмана, 6, ТРЦ Більшовик, блок А, 4 поверх. Час роботи галереї - щодня з 11:00 до 21:00.

Фото організаторів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне