RU
19.05.2021, 21:20

Кондиціонер, GPS, форма для водіїв: у Києві вводять жорсткі вимоги до перевізників: фото

Кондиціонер, GPS, форма для водіїв: у Києві вводять жорсткі вимоги до перевізників: фотоКондиціонер, GPS, форма для водіїв: у Києві вводять жорсткі вимоги до перевізників: фотоКондиціонер, GPS, форма для водіїв: у Києві вводять жорсткі вимоги до перевізників: фотоКондиціонер, GPS, форма для водіїв: у Києві вводять жорсткі вимоги до перевізників: фотоКондиціонер, GPS, форма для водіїв: у Києві вводять жорсткі вимоги до перевізників: фотоКондиціонер, GPS, форма для водіїв: у Києві вводять жорсткі вимоги до перевізників: фотоКондиціонер, GPS, форма для водіїв: у Києві вводять жорсткі вимоги до перевізників: фотоКондиціонер, GPS, форма для водіїв: у Києві вводять жорсткі вимоги до перевізників: фотоКондиціонер, GPS, форма для водіїв: у Києві вводять жорсткі вимоги до перевізників: фотоКондиціонер, GPS, форма для водіїв: у Києві вводять жорсткі вимоги до перевізників: фотоКондиціонер, GPS, форма для водіїв: у Києві вводять жорсткі вимоги до перевізників: фото

Київська міська державна адміністрація оголосила конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування з більш жорсткими вимогами до перевізників. Про це повідомив заступник голови КМДА Костянтин Усов.

Як повідомляє пресслужба КМДА, Усов зазначив, що серед нових умов – доступність автобусів для маломобільних пасажирів і людей з інвалідністю, заборона звукового і візуального забруднення, наявність не менше п'яти спеціальних кнопок зупинки на вимогу, обладнання салону кондиціонерами, системами обігріву та додатковим простором для перевезення не менше одного крісла колісного, дитячого візочка або велосипеда.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Серед інших новацій – автоматичне оголошення зупинок українською та англійською мовами, що буде дублюватися на електронному табло всередині і зовні салону автобуса. Салони також мають бути обладнані валідаторами для е-квитка і GPS-системами.

"Ми хочемо, щоб водії розуміли, що вони надають публічні послуги в столиці європейської країни. І якщо буде мати місце неадекватна хамська поведінка з їхнього боку – пасажири зможуть поскаржитися на таких водіїв", – підкреслив Усов.

Також за новими умовами водіїв має бути забезпечено форменим одягом.

Для участі в конкурсі перевізники зобов'язані подати автобуси із загальною місткістю не менше 50 місць. Вони також повинні відповідати екологічним вимогам стандарту Євро-5.

Конкурс відкритий для всіх, хто може гарантувати дотримання нових умов. Усов підкреслив, що оновлені вимоги стосуються переможців конкурсів. Старі маршрутки поки будуть їздити за діючими договорами. Але після завершення терміну дії договорів, конкурси будуть оголошуватися за новими умовами і стандартами.

Фото: kyivcity.gov.ua

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне