RU
10.01.2013, 15:55

Київська станція метро увійшла в топ-22 найвражаючих в Європі

Київська станція метро увійшла в топ-22 найвражаючих в ЄвропіКиївська станція метро увійшла в топ-22 найвражаючих в ЄвропіКиївська станція метро увійшла в топ-22 найвражаючих в ЄвропіКиївська станція метро увійшла в топ-22 найвражаючих в ЄвропіКиївська станція метро увійшла в топ-22 найвражаючих в ЄвропіКиївська станція метро увійшла в топ-22 найвражаючих в ЄвропіКиївська станція метро увійшла в топ-22 найвражаючих в Європі
Станція метро Золоті ворота потрапила в рейтинг найвражаючих залізничних підземних станцій Європи за версією британської газети Daily Telegraph

Перше місце в рейтингу зайняла станція Толедо в італійському Неаполі, побудована в минулому році за проектом архітектора Оскара Тускетса. У пасажирів станції створюється враження, що приміщення засипається падаючим снігом або залито водою.

Друге місце посіла станція Комсомольська в Москві, третє - Солена в Стокгольмі, четверте - Вестмінстер в Лондоні, п'яте - паризька станція Мистецтв і ремесел.

Потрапила в рейтинг і київська підземка - станція Золоті ворота Сирецько-Печерської лінії метрополітену посіла 15 місце. Російських станцій в рейтингу аж п'ять - чотири (Комсомольська, Маяковська, Київська та Слов'янський бульвар) належать Московському метрополітену, одна (Автово) - Санкт-Петербурзькому.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: