13.12.2013, 17:05

Головну ялинку Києва встановили під аркою Дружби народів: фото

Головну ялинку Києва встановили під аркою Дружби народів: фотоГоловну ялинку Києва встановили під аркою Дружби народів: фотоГоловну ялинку Києва встановили під аркою Дружби народів: фотоГоловну ялинку Києва встановили під аркою Дружби народів: фотоГоловну ялинку Києва встановили під аркою Дружби народів: фотоГоловну ялинку Києва встановили під аркою Дружби народів: фотоГоловну ялинку Києва встановили під аркою Дружби народів: фото

Комунальні служби прикрашають новорічну ялинку, відразу розмістилися ярмаркові будиночки

Під аркою Дружби народів у Києві комунальні служби прикрашають новорічну ялинку. Тут же розмістилися ярмаркові будиночки, схожі на ті, що раніше були встановлені на Майдані.

Нагадаємо, раніше планувалося головну ялинку країни встановити на площі Незалежності, однак з 21 листопада тут розпочався мітинг на підтримку євроінтеграції України. У ніч на 30 листопада бійці "Беркута" силоміць розігнали Євромайдан. За версією влади, майдан звільняли на прохання комунальних служб, щоб встановити там ялинку, ярмаркове селище і залити каток.

Фото - Олександр Перевозник, ЛІГАБізнесІнформ
 
Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне