RU
07.08.2014, 12:33

Фоторепортаж з Майдану: палаючі покришки і спроби очистити вулицю

Фоторепортаж з Майдану: палаючі покришки і спроби очистити вулицюФоторепортаж з Майдану: палаючі покришки і спроби очистити вулицюФоторепортаж з Майдану: палаючі покришки і спроби очистити вулицюФоторепортаж з Майдану: палаючі покришки і спроби очистити вулицюФоторепортаж з Майдану: палаючі покришки і спроби очистити вулицюФоторепортаж з Майдану: палаючі покришки і спроби очистити вулицюФоторепортаж з Майдану: палаючі покришки і спроби очистити вулицюФоторепортаж з Майдану: палаючі покришки і спроби очистити вулицюФоторепортаж з Майдану: палаючі покришки і спроби очистити вулицюФоторепортаж з Майдану: палаючі покришки і спроби очистити вулицюФоторепортаж з Майдану: палаючі покришки і спроби очистити вулицюФоторепортаж з Майдану: палаючі покришки і спроби очистити вулицюФоторепортаж з Майдану: палаючі покришки і спроби очистити вулицю
На Майдані з боку ЦУМу горять покришки і залишки речей. Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, палаючі речі - ковдри, стільці, тенти від наметів та інше - розкидані на великій площі по вулиці Хрещатик, людей на Майдані більше ніж зазвичай, періодично виникають сутички. Пожежники намагаються загасити вогонь.

Зокрема, щойно невідомі з кийками в масках гнали по Хрещатику журналіста з фотоапаратом, який фотографував коктейлі Молотова. У журналіста хотіли відібрати фотоапарат. Міліція, яка близько години тому була в районі Майдану, зараз пішла зі своїх позицій. Комунальна машина на Хрещатику залишилася, але працювати їй не дають.

Перед входом власне на Хрещатик стоїть згорілий автомобіль. Біля входу до КМДА припарковані три міліцейських автобуса і кілька автомобілів. Наметове містечко на розі Хрещатика та Інститутської, яке розташовувалося на проїжджій частині, згоріло. Намети, що знаходяться на тротуарі з боку Головпоштамту і стели, а також навпроти Будинку профспілок, поки залишаються цілими.

Прохід по вулиці Інститутській відкрито, на підходах до Майдану вулиця забарикадована рядами шин. На самому Майдані знаходяться декілька сотень людей. Крім тих, хто живе в наметовому містечку, це перехожі, а також люди, які приїхали підтримати "майданівців". Зі сцени періодично оголошують про те, що на Майдані очікується підкріплення, люди між собою також говорять про автобуси з протестувальниками, яких вони нібито чекають з регіонів. На сцені Майдану дві людини співають під гітару, піднімаючи "бойовий дух" тих, хто залишився на Майдані.

Свідки подій з числа учасників Майдану говорять, що їхні намети на проїжджій частині підпалили люди, перевдягнені в комунальників, однак, на їх думку, це не комунальники, а представники батальйону "Київ-1".

Станція метро "Майдан незалежності" відновила свою роботу в повному обсязі. Деякий час вона працювала тільки як пересадочна.

Нагадаємо, за очищення площі Незалежності виступають як самі кияни, так і столична влада та правоохоронні органи. Останнім часом на Майдані все частіше фіксуються прояви криміналу.

Фото: Ірина Шевченко, Валерія Кондратова 

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне