RU
19.12.2012, 17:06

До Гостиного двору підігнали трактор,захисники готуються до бійки

До Гостиного двору підігнали трактор,захисники готуються до бійкиДо Гостиного двору підігнали трактор,захисники готуються до бійкиДо Гостиного двору підігнали трактор,захисники готуються до бійкиДо Гостиного двору підігнали трактор,захисники готуються до бійкиДо Гостиного двору підігнали трактор,захисники готуються до бійкиДо Гостиного двору підігнали трактор,захисники готуються до бійкиДо Гостиного двору підігнали трактор,захисники готуються до бійкиДо Гостиного двору підігнали трактор,захисники готуються до бійкиДо Гостиного двору підігнали трактор,захисники готуються до бійки
Громадські активісти мають намір всю ніч відстоювати історичну будівлю Гостиного двору в Києві.

Сьогодні в ЗМІ представники громадських організацій Збережи старий Київ і КУПР розповсюдили повідомлення про те, що вночі близько 40 невідомих у чорній формі захопили будівлю Гостинного двору. За словами активістів, до будівлі пригнали техніку, там працювали будівельники, а захисників Гостиного двору били, використовуючи сльозогінний газ.

За даними міліції, повідомлення про конфлікт в Гостиному дворі дійсно надходило близько двох годин ночі.

Поки правоохоронці перевіряють цю інформацію, противники реконструкції Гостиного двору обіцяють захищати будівлю від можливих нальотів рейдерів навіть вночі. Нині близько десяти активістів-киян, представників громадської організації Гостинна республіка, перешкоджають будівельникам виносити будівельне сміття з будівлі і скидати його на території Гостиного двору. Будівельники ПАТ Укрреставрація стверджують, що руйнувати будівлю ніхто не збирається, і нагадують, що йдеться тільки про її реконструкцію, на що є всі дозвільні документи.

На території Гостиного двору знаходяться кілька представників міліції, які не втручаються в ситуацію.

Влітку Верховна Рада виключила Гостиний двір на Контрактовій площі в Києві з переліку пам'яток, які не підлягають приватизації, та дала зелене світло його перебудові та зміні його цільового призначення. Історичну будівлю 1809 року реконструюють у торгово-офісний центр. Як він буде виглядати - досі невідомо.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне