28.11.2016, 12:43

"Чорний куб" на Андріївському узвозі обурив жителів Києва

На Андріївському узвозі в Києві з'явилася нова будівля реконструйованого театру. Про це йдеться в повідомленні групи Громада Андріївського узвозу в Facebook.

"Поки йшло будівництво, всі були переконані, що фасад тимчасовий,"монтажний". Але підходить час відкриття і завісу підняли. Виявилося, що будівлю театру, розташованого в серці старовинного Києва після реконструкції планується запустити в такому вигляді, - написав журналіст Ярослав Ємельяненко.

За думку користувачів соцмереж, ця будівля театру порушує архітектурний ансамбль старовинної вулиці і нагадує крематорій.

"Те, що ми сьогодні побачили - це дизайн крематорію, промислової вентиляційної системи. Або 1-2 блоків ЧАЕС, - які радянські інженери і архітектори також реалізували за допомогою чорних кубічних будівель", - зазначив Ємельяненко.

Відкриття фасаду планується на вівторок, 29 листопада.

"У це неможливо повірити", - пишуть в мережі. "Краще нехай в місті взагалі не буде цього театру, ніж він буде такий", - переконані користувачі.

"Новий Андріївський узвіз, сучасний, креативний... плакати хочеться", - написала користувачка Facebook Анна Балховітіна.

Міська влада почала зводити драмтеатр на Андріївському узвозі більше 20 років тому, але будівництво неодноразово заморожувалося через відсутність фінансування. У 2014 році над проектом взяла шефство компанія Roshen, що дозволило активізувати роботи. Закінчення будівництва заплановане на весну 2017 року.

Фото: facebook/com/Ярослав Емельяненко/Громада Андріївського узвозу

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне