RU
25.03.2013, 15:24

Четвертий день стихії: більшість доріг у Києві не розчищені

Четвертий день стихії: більшість доріг у Києві не розчищеніЧетвертий день стихії: більшість доріг у Києві не розчищеніЧетвертий день стихії: більшість доріг у Києві не розчищеніЧетвертий день стихії: більшість доріг у Києві не розчищеніЧетвертий день стихії: більшість доріг у Києві не розчищеніЧетвертий день стихії: більшість доріг у Києві не розчищеніЧетвертий день стихії: більшість доріг у Києві не розчищеніЧетвертий день стихії: більшість доріг у Києві не розчищеніЧетвертий день стихії: більшість доріг у Києві не розчищеніЧетвертий день стихії: більшість доріг у Києві не розчищеніЧетвертий день стихії: більшість доріг у Києві не розчищеніЧетвертий день стихії: більшість доріг у Києві не розчищеніЧетвертий день стихії: більшість доріг у Києві не розчищені
На четвертий день після початку в Києві небувалого снігопаду місто продовжує потопати в заметах. Більшість доріг все ще не розчищені, а на тротуарах можна пройти лише протоптаними киянами стежками.

Снігоприбиральна техніка на вулицях зустрічається рідко, а колія на деяких дорогах дозволяє рухатися транспорту тільки в одному напрямку, що створює ситуації, коли зустрічні автомобілі впираються один в одного капотами. Влада прибрала сніг на Хрещатику та на вулицях Грушевського і Банковій.

Тим часом, фракція БЮТ-Батьківщина в Київраді звернулася до секретаря
Галини Гереги  з проханням терміново скликати позачергове пленарне засідання Київради з питань надзвичайного стану в Києві і позбавлення повноважень голови КМДА Олександра Попова. Депутати наполягають на відставці Попова, як керівника, який не впорався з керуванням містом у надзвичайній ситуації.

Київська влада під виглядом Києва показала розчищення вулиць Москви

У Києві випала рекордна за історію спостережень кількість снігу

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне