RU
05.10.2012, 13:34

Через ремонти на Хрещатику руйнуються старі будинки (фото)

Через ремонти на Хрещатику  руйнуються  старі будинки (фото)Через ремонти на Хрещатику  руйнуються  старі будинки (фото)Через ремонти на Хрещатику  руйнуються  старі будинки (фото)Через ремонти на Хрещатику  руйнуються  старі будинки (фото)Через ремонти на Хрещатику  руйнуються  старі будинки (фото)
Після початку ремонтних робіт в приміщенні, де раніше розташовувався книжковий магазин "Знання", на фасаді будинків і в приміщеннях офісів за адресою Хрещатик, 44-46 почали з'являтися тріщини шириною до 3 сантиметрів.

Як повідомили
ЛІГАБізнесІнформ представники Громадської ініціативи із захисту історичних будівель Хрещатика, орендарі розповіли, що  будівельники, які  проводили ремонт, почали копати підвал і натрапили на підземні грунтові води. Вже кілька днів у приміщення привозять бетон, але він вимивається. Майже в кожному офісі з фасадної частини історичної будови пішли тріщини, частинами відвалюються стелі, не закриваються двері. Орендарі подали кілька заяв у Шевченківську райадміністрацію, але відповіді поки не отримали.

Нагадаємо, днями в соцмережі Facebook з'явилися фотографії, на яких видно, як вночі вантажівка вивозить речі з колишнього магазину "Знання". Навесні депутат Київради Олександр Бригинець заявив, що приміщення магазину за адресою Хрещатик, 44 продано приватнику. На підтвердження своїх слів він навів повідомлення Головного управління торгівлі КМДА, в якому сказано, що "в договорі про купівлю-продажу приміщення відсутній пункт про збереження його цільового призначення".

"Книжковий магазин не працює і у багатьох з нас була ілюзія, що це або ремонт, або переоблік. А насправді сталося справжній злочин - продаж. Отже,
О. Попов, який голосно заявляв про злочин попередніх керівників, які продали книгарню "Сяйво", сам продав книжковий магазин", - заявив депутат.

Фото: Громадська ініціатива із захисту історичних будівель ХрещатикаЯкщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне