RU
18.10.2010, 14:40

Азаров і Попов "запустили" швидкісні трамваї у Києві

Азаров і Попов "запустили" швидкісні трамваї у КиєвіАзаров і Попов "запустили" швидкісні трамваї у КиєвіАзаров і Попов "запустили" швидкісні трамваї у КиєвіАзаров і Попов "запустили" швидкісні трамваї у КиєвіАзаров і Попов "запустили" швидкісні трамваї у КиєвіАзаров і Попов "запустили" швидкісні трамваї у КиєвіАзаров і Попов "запустили" швидкісні трамваї у Києві

У Києві за участю Прем'єр-міністра України Миколи Азарова і першого заступника глави КМДА Олександра Попова відбулося відкриття першої черги реконструйованої лінії швидкісного трамвая від Великої Кільцевої дороги до вулиці Старовокзальної.

О.Попов зазначив, що швидкісна лінія з'єднає Борщагівку з центральною частиною міста. На швидкісному трамваї можна буде доїхати до станції м. "Вокзальна" менш ніж за 26 хвилин.

За оцінкою О.Попова, 40 трамваїв будуть перевозити 15-20 тис. пасажирів за годину. Інтервал руху трамваїв становитиме від 2 мін. до 6 мін. - залежно від маршруту. Максимальна швидкість - 65 км/год, але враховуючи зупинки на станціях, середня швидкість руху буде коливатися від 25 до 30 км/год.

Вартість проїзду в швидкісному трамваї, як і у звичайному, становитиме 1 грн. 50 копійок. Але протягом тижня кияни можуть покататися на трамваї безкоштовно.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне