RU
16.04.2013, 15:29

Аварія на Печерську в Києві: вулиця Лаврська перекрита

Аварія на Печерську в Києві: вулиця Лаврська перекритаАварія на Печерську в Києві: вулиця Лаврська перекритаАварія на Печерську в Києві: вулиця Лаврська перекритаАварія на Печерську в Києві: вулиця Лаврська перекритаАварія на Печерську в Києві: вулиця Лаврська перекритаАварія на Печерську в Києві: вулиця Лаврська перекритаАварія на Печерську в Києві: вулиця Лаврська перекритаАварія на Печерську в Києві: вулиця Лаврська перекритаАварія на Печерську в Києві: вулиця Лаврська перекрита
Вранці у столиці сталася НП - недалеко від моста Патона на перетині вулиць Старонаводницької та Лаврської була пошкоджена теплотраса. Пошкодження спровокувало провал асфальту, в результаті рух транспорту в районі площі Героїв Великої Вітчизняної війни був затруднений - дорогу заливав окріп, видимість обмежував пар.

Як повідомив кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, аварійна бригада відключила пошкоджену ділянку мережі, зараз рух на вул. Лаврській в проблемній зоні перекрито. Компанія попереджає, що при появі на дорогах аварій подібного роду наближатися до місця провалу асфальту не можна.

Причиною пошкодження в Київенерго назвали зношеність тепломережі, прокладеній ще наприкінці 1970-х.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне