RU
17.01.2012, 15:29

Аварія на Бортницькій станції аерації. Подробиці

Аварія на Бортницькій станції аерації. ПодробиціАварія на Бортницькій станції аерації. ПодробиціАварія на Бортницькій станції аерації. ПодробиціАварія на Бортницькій станції аерації. ПодробиціАварія на Бортницькій станції аерації. ПодробиціАварія на Бортницькій станції аерації. ПодробиціАварія на Бортницькій станції аерації. ПодробиціАварія на Бортницькій станції аерації. ПодробиціАварія на Бортницькій станції аерації. Подробиці
Аварію на території Бортницької станції аерації (БСА) локалізовано. Фахівці ПАТ АК Київводоканал вживають всіх необхідних заходів для подальшої її ліквідації та недопущення негативних наслідків.

Як повідомляє прес-служба Київводоканалу, для забезпечення роботи системи водовідведення Києва стічні води переведені з Новодарницького на Позняківський колектор.

"Ремонтні роботи з ліквідації аварії триватимуть близько двох місяців, орієнтовна вартість таких робіт - чотири мільйони гривень", - зазначив голова правління Київводоканалу Валерій Ченчевий.

Зараз на місці аварії працює спецтехніка, зокрема, два підйомних крани, три КрАЗ-самоскиди, один бульдозер і два екскаватори.

У Київводоканалі зазначають, що неодноразово інформували про катастрофічну ситуацію, пов'язану із зносом каналізаційної системи, і необхідністю модернізації БСА. Це єдина очисна споруда столиці України, побудована ще в 1960-х роках, в той час як мегаполіси багатьох країн світу мають по кілька таких станцій . З тих пір жодних істотних змін в неї не вносилося.

Повна реконструкція станції повинна проводитися поетапно, враховуючи величезний обсяг робіт і необхідне фінансування. Загальна вартість реконструкції складає понад 5 млрд.грн.

"Перенесення початку масштабної реконструкції станції створює постійну загрозу екологічної катастрофи не тільки для Києва та прилеглих територій, а й для всіх міст, що знаходяться нижче за течією річки Дніпро, оскільки саме туди з БСА надходять очищені стоки", - зазначає прес-служба Київводоканалу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, что17 січня о пів на першу ночі на території БСА, а саме на самопливному Лівобережному колекторі діаметром 3000 мм поруч з насосною станцією першого підйому стався провал розмірами 10 на 10 м і глибиною 8 м.

Фото: Олександр ПЕРЕВОЗНИК
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: