RU
11.06.2009, 17:50

"Античерновецький" мітинг у Києві

Сьогодні представники політичних сил столиці, громадських організацій, підприємці, медики, інваліди і спортсмени пікетували Верховну Раду з вимогою звільнити Київ від мера Леоніда Черновецького.

На мітинг зібралися близько 500 осіб. Маніфестанти тримали у руках плакати "Депутати, врятуйте Київ!", "Підприємці столиці за відставку мера!", "Геть Черновецького і його банду".

 

 

 

У мітингу взяли участь і давні опоненти Л.Черновецького - лідер блоку свого імені Віталій Кличко і голова Шевченківської райдержадміністрації Віктор Пилипишин. В.Кличко поділився своїм баченням ситуації у столиці, закликавши киян не зупинятися на досягнутому і домагатися відставки столичного градоначальника.

 

Цікаво, що по сусідству з противниками Л.Черновецького розташувалися представники грального бізнесу, що закликають не долати вето Президента на закон про заборону грального бізнесу в Україні. У руках вони тримали плакати "Круп'є - моя професія", "А хто буде годувати моїх дітей?", "Збережіть наше конституційне право на роботу".

 

 

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада рекомендувала Президентові України Вікторові Ющенку відсторонити Л.Черновецького від виконання обов'язків на період діяльності Тимчасової слідчої комісії парламенту з питань розслідування обставин порушення Конституції і законів України, прийняття протиправних рішень посадовими особами КМДА.

Черновецький і його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне