RU

Звільнено чиновника, на якого скаржилися перевізники Київщини

28.02.2013, 15:03
Звільнено чиновника, на якого скаржилися перевізники Київщини - Фото
1094074c454a18479b64f18c7cef582c.jpg

Голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк позбавив посади начальника управління промисловості, транспорту і зв'язку Сергія Диденка. Як повідомляє прес-служба адміністрації, чиновника визнали винним у протестах транспортників, незадоволених результатами проведеного облдержадміністрацією конкурсу з визначення перевізників регіону.

"Сьогодні я зустрівся з перевізниками Київської області, щоби... обговорити їхні вимоги. Насправді не все так однозначно, як мені доповідали. Багато питань можна було б зняти в ході роз'яснювальної роботи серед перевізників. Однак непрофесійні дії деяких співробітників облдержадміністрації призвели до обурення громадськості", - зазначив Присяжнюк.

Губернатор зазначив, що в області мають працювати місцеві виробники послуг і товарів. "Однак це не повинно бути догмою. Якщо хтось пропонує кращі умови, більш лояльну цінову політику споживачеві, він повинен працювати на ринку Київщини і створювати здорову конкуренцію", - додав керівник області.

Нагадаємо, 26 лютого понад 100 тисяч жителів Київської області не змогли дістатися столиці через протест маршрутників, які здійснюють приміські перевезення. 300 водіїв з 15-ти маршрутів відмовилися працювати, багато з них поїхали в столицю страйкувати проти незаконного, на їхню думку, конкурсу, проведеного обладміністрацією. Перевізники наполягали, що влада незаконно віддала їх ринок одеській фірмі, яка не має досвіду в подібних перевезеннях. Влада пообіцяла, що в четвер проблема вирішиться. Транспортники вимагали звільнити Диденка, а також заступника голови Київської облдержадміністрації Володимира Максименка.

Досьє на Анатолія Присяжнюка

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини