RU

Зупинку потягів у київському метро викликав сніг, що розтанув

24.02.2012, 14:49
Зупинку потягів у київському метро викликав сніг, що розтанув  - Фото
986c25d513eb5744ac97d5840941b329.jpg
В результаті танення снігу і льоду на проїжджій частині Південного моста вийшло з ладу кріплення контактної рейки в підземці, що стало причиною збою в русі поїздів. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі КМДА.

За інформацією КП Київський метрополітен, 23 лютого о 12:11 на перегоні між станціями "Славутич" і "Видубичі" на одному з шляхів відбулося зняття напруги 825 В з контактної рейки від системи захисту. Спроби енергодиспетчера подати напругу резервними схемами управління не дали результату, і на ділянку були направлені спеціальні бригади для пошуку та усунення несправності.

Оскільки перегін між станціями "Видубичі" і "Славутич" має протяжність більше чотирьох кілометрів, огляд всіх вузлів кріплення контактної рейки і кабельних ліній зайняв чимало часу. В результаті огляду був виявлений оплавлений вузол кріплення контактної рейки з руйнуванням ізолятора. Після заміни ізолятора рух поїздів було відновлено.

У метрополітені зазначають, що причиною виходу з ладу кріплення контактної рейки став поверхневий пробій на "землю" ізолятора, на якому осів струмопровідний шар водяного пилу з брудом, насиченого солями. Така ситуація виникла через танення льоду та снігу на Південному мосту.

На період усунення несправності потягу курсували від станції "Сирець" до станції "Дружби народів" в обох напрямках, від станції" Дружби народів "до станції "Осокорки" на одному шляху і від станції "Осокорки" до"Червоного хутора" в обох напрямках.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини