RU

Зникла із СІЗО підлегла Черновецького знайшлася

27.10.2010, 15:55
Зникла із СІЗО підлегла Черновецького знайшлася - Фото
3170d49421bec1746f7a52efae46b063.jpg

Зникла із СІЗО підлегла Черновецького знайшлася
Затримана раніше екс-начальник Головного управління охорони здоров'я Київської міської держадміністрації Людмила Качурова перебуває у палаті Лікарні швидкої медичної допомоги, що охороняється. Про це кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ повідомив керівник прес-служби столичної міліції Володимир Поліщук.

"Качурова перебуває у ЛШМД у палаті під охороною працівників міліції. Вона перебуває там з того моменту, як працівники СБУ її привезли туди. Вчора для якихось слідчих дій її забирали представники СБУ і привезли назад. Нікуди вона не знакала", - заявив В.Поліщук.

Водночас керівник прес-служби столичної міліції утруднився відповісти на питання про самопочуття Л.Качурової, повідомивши, що наразі вона проходить курс лікування.

Нагадаємо, раніше у ЗМІ з'явилася інформація про те, що повторно затримана Л.Качурова зникла зі столичного СІЗО.

Правоохоронні органи вже затримували екс-начальника Головного управління охорони здоров'я КМДА у липні. "Внаслідок оперативного супроводу цієї кримінальної справи управління у боротьбі з економічною злочинністю київської міліції зібрало досить матеріалів, для того щоб була порушена кримінальна справа проти начальника Головного управління з питань охорони здоров'я КМДА", - заявляв тоді начальник центру громадських зв'язків ГУ МВС України у місті Києві Володимир Поліщук.

Черновецький та його команда: добірка новин>>>

Ольга ВОЙТОВИЧ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини