RU

Знесення на "Лісовому": озброєні продавці проти людей в чорному

15.03.2012, 12:36
Знесення на
На ринку "Юність" місяць тому теж кипіли пристрасті через знесення МАФів
Працівники КП "Київблагоустрій" з ранку прибули на ринок "Лісовий" для ліквідації ресторану та одного з торгових павільйонів.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в Коаліції учасників помаранчевої революції, будівельна техніка готується до знесення, а готові дати відсіч підприємці озброюються підручними засобами.

Противники знесення зібралися біля проблемного павільйону і тримають транспоранти з гаслом "Дайте ринкам жити!"

На місце прибули з десяток правоохоронців і близько 10 чоловіків у чорних куртках. Як припускають продавці, це представники "нового господаря". Інформація про зіткнення сторін поки не надійшла.

Нагадаємо, конфлікт між власниками павільйонів "Лісового" і київською владою намітився вже давно. Працівники "Київблагоустрою" кілька разів намагалися знести ринок. У травні 2011 року торговці билися з міліцією за ринок буквально до крові. Останній раз техніка для зносу приїжджала на "Лісовий" у середині лютого, але підприємцям вдавалося відстояти насиджені території.

Пов'язані зі знесенням кіосків конфлікти в останні місяці відбувалися і на ринку "Юність". У лютому знесення ринкових МАФів припинили до з'ясування обставин прокуратурою. У прокуратурі Деснянського району за допомогою оскаржили рішення Господарського суду Києва про реєстрацію права власності на МАФи товариства "Лівадія груп". Тепер правомірність розміщення кіосків на ринку визначить апеляційний суд.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини