RU

ЗМІ: З київської "швидкої допомоги" приберуть лікарів

11.01.2011, 10:52

У складі чергових бригад "швидкої допомоги" у Києві замість лікарів будуть виїжджати фельдшери. Про це пише газета "Сегодня".

За інформацією видання, зараз фельдшери проходять курси підвищення кваліфікації. Незабаром вони замість лікарів будуть виїжджати на виклик і ставити попередній діагноз.

При цьому лікарі будуть приймати пацієнтів в спеціально обладнаних приймальних відділеннях при лікарнях Києва.

За словами члена комісії Київради з питань охорони здоров'я і соціального захисту Олександра Пабата, всі нововведення прописані в правилах роботи "швидкої допомоги", затверджених Київрадою минулого року.

"Проект лобіювала "швидка допомога", аби частину викликів перекласти на невідкладну допомогу, що, до речі, цілком обгрунтовано", - заявив він.

У мерії поки прораховують плюси та мінуси цього нововведення. "Реформи будуть. У всьому цивілізованому світі "швидка" приїжджає, коли проблема зі здоров'ям виникає тільки на вулиці, додому приходять сімейні лікарі. Цього ми і прагнемо. Але сказати, що все це буде завтра, я не можу", - зазначив заступник начальника Головного управління охорони здоров'я КМДА Володимир Загородній.


Медицина: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини