RU

ЗМІ: Ющенко хотів прорити тунель на Грушевського

02.12.2010, 11:30
ЗМІ: Ющенко хотів прорити тунель на Грушевського - Фото
cf8509cf95609a962120c03243cf6d09.jpg

ЗМІ: Ющенко хотів прорити тунель на Грушевського
Третій Президент України Віктор Ющенко планував жити у Маріїнському палаці у Києві, а на роботу ходити по підземному переходу. Про це пише газета "Сегодня".

Як зазначає видання, у кінці наступного року Маріїнський палац відкриють після довгої реконструкції. Зал для прийому гостей, вхід з боку майбутнього вертолітного майданчика, штори з Англії і Франції, нові меблі з інкрустацією, люстри у дусі XIX століття - все це з'явиться в оновленому палаці.

"Вже п'ять років палац обношений зеленою огорожею. При Вікторові Ющенкові Маріїнський хотіли зробити резиденцією Президента, де б глава держави поселився з дружиною і дітьми. А на роботу Ющенко збирався ходити по підземному переходу, який повинні були прорити від палацу до будівлі МОЗ на Грушевського, де він збирався розмістити Секретаріат Президента", - зазначають автори статті.

Тепер підземного ходу робити не будуть. "Цей проект вже не розглядають як резиденцію Президента, тут буде звичайний палац лише для прийому гостей і урочистих подій", - розповів рецензент проекту реставрації палацу архітектор Георгій Духовичний.

Одна із проблем палацу - безпека. На вимогу охорони, тут має бути 7-8 запасних під'їздів. Не вистачає трьох. "Один із під'їздів Президента і гостей можна зробити з боку Паркової дороги. Можливо, вертолітний майданчик для того там і будується", - сказав Г.Духовичний.

Віктор Ющенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини